mapa strony    |    napisz do nas
Tutaj znajdziesz przydatne dokumenty do pobrania takie jak oświadczenia, regulamin, terminarz spotkań, zestawy wybranych zdjęć.
AKTUALNOŚCI
Projekt Finansuje:
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
 
 
11.03.2017

NOAKOWSKI - KONOPCZYŃSKI   2:1
DĄBROWSKI - PONIATOWSKI  2:0
PIJANOWSKI - BATORY  2:0
PIJANOWSKI - PONIATOWSKI  2:0
NOAKOWSKI - DĄBROWSKI  2:0
KONOPCZYŃSKI - BATORY  2:0
FINAŁY CHŁOPCÓW - 11.03.2017 - TUTAJ

FINAŁY DZIEWCZĄT - 04.03.2017-TUTAJ

OBEJRZYJ ZDJĘCIA Z 04.02.2017 - TUTAJ

OBEJRZYJ ZDJĘCIA Z 21.01.2017 - TUTAJ
Grupa żeńska:

1 EKONOMIK

2 MODRZEWSKI

3 PONIATOWSKI

4 KONOPCZYŃSKI

5 PIJANOWSKI

6 SOBIESKI
Grupa męska

1 PIJANOWSKI

2 NOAKOWSKI

3 DĄBROWSKI

4 KONOPCZYŃSKI

5 BATORY

6 PONIATOWSKI
ZOBACZ TABELE
PODSUMOWANIE W KATEGORII MĘSKIEJ

I miejsce: Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. E. Pijanowskiego
(trener: Zdzisława Jarosz)

II miejsce: Technikum Architektoniczno - Budowlane im. S. Noakowskiego
(trener: Karol Szuliński)

III miejsce: XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego
(trener: Jacek Burzyński)

IV miejsce: Zespół Szkół Nr 22  im. Emiliana Konopczyńskiego
(trener: Paweł Kozłowski)

V miejsce: II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego
(trener: Krzysztof Ściechowski)

VI miejsce: V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego
(trener: Michał Lizińczyk)

Najlepszym zawodnikiem Rundy Finałowej został MARIUSZ KOPYT grający z numerem 9 w  drużynie KONOPCZYŃSKI.
PODSUMOWANIE W KATEGORII ŻEŃSKIEJ

I miejsce: Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 w Warszawie
(trener: Katarzyna Ojrzanowska)

II miejsce: XVII Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
(trener: Mateusz Behr)

III miejsce: V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego
(trener: Piotr Skarżyński)

IV miejsce: Zespół Szkół Nr 22  im. Emiliana Konopczyńskiego
(trener: Urszula Ostaszewska)

V miejsce: Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. E. Pijanowskiego
(trener: Monika Grabowska)

VI miejsce: LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego
(trener: Waldemar Kwiatek)


Najlepszą zawodniczką Rundy Finałowej została Joanna Chołuj grająca z numerem 3 w zwycięskiej drużynie